Mesaj gönder
Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd
E-posta konjac@yizhikonjac.com Tel: 86--13647273770
Ev
Ev
>
Haberler
>
hakkında şirket haberleri Müdür Yardımcısı Peng Tingjun ve Tarım ve Kırsal İşler Bakanlığı Uluslararası İşbirliği Departmanının bir heyetinin Yizhi Konjac'a araştırma ziyareti yapması.
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

Müdür Yardımcısı Peng Tingjun ve Tarım ve Kırsal İşler Bakanlığı Uluslararası İşbirliği Departmanının bir heyetinin Yizhi Konjac'a araştırma ziyareti yapması.

2023-11-17

hakkında en son şirket haberleri Müdür Yardımcısı Peng Tingjun ve Tarım ve Kırsal İşler Bakanlığı Uluslararası İşbirliği Departmanının bir heyetinin Yizhi Konjac'a araştırma ziyareti yapması.

20 Ekim öğleden sonra, Deputy Director Peng Tingjun of the International Cooperation Department of the Ministry of Agriculture and Rural Affairs and his team conducted a field investigation at Yizhi Konjac facilities to examine the development of agricultural product exports and the construction of high-quality agricultural international trade baseHubei Eyaleti Tarım ve Kırsal İşler Bakanlığı'nın ikinci düzey müfettişi Chen Zhongjin, Qin Lisheng,Parti Komitesi üyesi ve Yichang Tarım ve Kırsal Bürosu Baş Ekonomisti, Tian Yuyu, Daimi Komite üyesi ve Changyang County Belediye Başkan Yardımcısı, ve Qin Deshuang, County Tarım Bürosu Müdürü.
 

Şirketin yönetim kurulu sekreteri Tang Hualin, şirketin devam eden projeleri, üretimi ve işleyişi, dış ticaret ithalatı ve ihracatı hakkında ayrıntılı bir rapor sundu. Deputy Director Peng Tingjun praised the company's successful listing on the Beijing Stock Exchange in recent years despite the challenges of a sluggish market and complex domestic and international situationsMüdür Yardımcısı Peng, yüksek kaliteli tarımsal uluslararası ticaret üssü olarak Yizhi Konjac'ın tarımsal ürünlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmesi gerektiğini vurguladı.Uluslararasılaşmayı hızlandırmak, tarımsal ürünlerin standartlaştırılması ve markalama, yerel tarımı desteklemek ve teşvik etmekte işletmelerin rolünü tam olarak kullanmak,Tarımsal ticaretin dönüşümünü ve yükseltilmesini teşvik etmek, tarımsal ürün ihracatında rekabet avantajları geliştirmek ve tarımsal ve kırsal gücü yerel ekonominin yüksek kaliteli gelişimine katkıda bulunmak.

Konjac kullanımı
 

Konjac, ayrıca (jǔ ruò olarak da bilinir). Dağlarda 200 ila 2500 metre yüksekliğinde yetişen çok yıllık bir bitkidir ve Araceae ailesindeki Konjac cinsinin genel adıdır.Eğitimsel olarak, patates taro ailesine aittir.
 

Konjac, sıcaklıktan farklı gölgeyi, kuru olmaktan farklı nemleri sever. Uygun sıcaklık 20 ° C'den 30 ° C'ye, 25 ° C'ye en uygun sıcaklık ve uygun göreceli nem % 80 ~ % 90'dır.
 

Konjac'ın Çin'de 2.000 yıldan fazla bir yetiştirme ve tüketim tarihi vardır. Konjac esas olarak Yunnan, Guizhou, Sichuan, güneybatı Shaanxi ve batı Hubei'de dağıtılır.Ve Sichuan Havzasının çevresindeki dağlar.Konjac, glukomannan, nişasta, protein, seramid, çeşitli vitaminler ve potasyum, fosfor, selenyum ve diğer iz elementleri içerir.Etkili madde glikomanandır..
 

Konjac, doğada çok miktarda çözünür diyet lifini çıkarabilen bir bitkidir.

Konjac tozunun ana bileşimi, kimyasal yapısı yaklaşık 15:23 ila β-1 moleküler oranında D- glukoz ve D- mannoz kalıntılarından oluşan glukomannan (KGM)'dir.4-glukozid bağı polimerizasyonu, 200 moleküler ağırlığı olan heteropolysaccharide polimerin ana zincirine dönüştürülür.2 milyon Dalton.

HER ZAMAN BİZE ULAŞIN

86--13647273770
No.438 Changyang Yolu, Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Changyang 443502, Hubei Eyaleti, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin