Mesaj gönder
Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd
E-posta konjac@yizhikonjac.com Tel: 86--13647273770
Ev >

Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd Fabrika Üretim Hattı

Fabrika turu
Üretim hattı

Şirketin, 7.000 ton konjac hidrokolloid, 10.000 ton konjac gıdası ve 10 milyon adet konjac süngeri üretim kabiliyetine sahip Hubei Yizhi Konjac Biyoteknoloji Co., Ltd. ve Hubei Zhixin Biyoteknoloji Co., Ltd. dahil olmak üzere üç yan kuruluşu bulunmaktadır. 24 buluş patenti dahil 72 patent."Yizhi and Figure", "Çin'in Ünlü Ticari Markası" olarak tanındı;şirket "Yüksek Teknoloji Şirketi" olarak kabul edildi ve Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından tarımsal sanayileşmede uzmanlaşmış, özel ve yeni "küçük dev" işletmelerin ve ulusal kilit lider işletmelerin ikinci partisi olarak seçildi.

Şirket her zaman "yüksek kalite ve yüksek teknolojiyi temel alarak, sağlıklı yaşam standartları için kullanıcıların artan ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılama" geliştirme stratejisine odaklanmıştır.Farklı ülke ve bölgelerdeki kullanıcılar, Çin konjacının sağlık ürünlerini sürdürülebilir bir şekilde paylaşmaktadır.

Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd fabrika üretim hattı 1Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd fabrika üretim hattı 2Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd fabrika üretim hattı 3Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd fabrika üretim hattı 4Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

HER ZAMAN BİZE ULAŞIN

86--13647273770
No.438 Changyang Yolu, Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Changyang 443502, Hubei Eyaleti, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin